Wpisz się
 


Gość: prośba o łaskę zdrowia

Matko Boża, błagam, uproś mi łaskę zdrowia. Anna


wtorek, 06, grudzień 2016
Gość: Prośba

W tej przepięknej stolicy baroku zawszę przedstawiam swoje sprawy Panu.
Proszę o modlitwę o nawrócenie, dla bardzo bliskiej mi osoby...


poniedziałek, 04, lipiec 2016
Basia: Dobre kazanie

Miałam okazję być na mszy św. w Waszej Parafii i bardzo mi się podobało. Wszystkiego Najlepszego życzy fizjoterapeutka z Wrocławia. Szczęść Boże.


poniedziałek, 15, luty 2016
Gość: konfesjonał

Dziękuję Kochanym Kapłanom za dyżury w konfesjonale stałego dyżuru!!! Za to, że czekacie na nas, nieraz w zimnym zimą kościele, byśmy mogli pojednać się z Panem, gdy tego potrzebujemy:) DZIĘKUJĘ!!!!


niedziela, 11, styczeń 2015
Marta: prośba - intencja na nowennę

Matko Boska Nieustającej Pomocy, ratuj Rodzinę Marzeny.


wtorek, 29, lipiec 2014
Joasia: kazanie

Chciałabym bardzo podziękować za mądre i ciekawe kazanie, jakiego miałam okazję wysłuchać na nabożeństwie dziś o 17. Fara nie jest moją parafią i trafiłam tam dziś trochę przypadkiem, ale chyba Ktoś miał w tym swój cel, abym mogła wysłuchać słów na bliskie mi tematy. Szczęść Boże!


niedziela, 29, czerwiec 2014
GośćDANKA: sym

PROSZĘ CIEBIE MATKO BOSKO OD TYLU LAT O OPIEKĘ NAD SYNEM ABY JUŻ NIGDY NIE WRÓCIŁ DO WIĘZIENIA PROSZĘ O WSPARCIE TWOJA ODDANA


wtorek, 31, grudzień 2013
Gość: spowiedź i modlitwa
Bardzo dziękuję za bogatą dla mnie duchowo spowiedź,u której byłam dzisiaj po godzinie 11w konfesjonale najbliżej wejścia.Nie wiem jak ksiądz się nazywał,ale przywrócił mi radość ze spowiedzi i odpuszczenia grzechów.Czuję,że to prawdziwe święta:)pozdrawiam serdecznie,Bóg zapłać.Dużo zdrówka dla Księdza.

środa, 18, grudzień 2013
Wiesia: Fara

Fara to mój ulubiony kosciol. Od 50 lat przychodzę choć raz w tygodniu by powierzać Matce Nieustajacej Pomocy swoje troski i radości..Swietego Jude Tadeusza mam za przyjaciela na dobre i złe.


piątek, 04, październik 2013
aleksandra: Maryjo

MARYJO MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY CHROŃ SWOIM PŁASZCZEM MIŁOŚCI MOJE WNUKI UCHROŃ MOJEGO WNUKA KACPERKA PRZED ZŁYM OTOCZENIEM .BŁAGAM MARYJO O OPIEKĘ DLA NIEGO .TWOJA CZCICIELKA


piątek, 04, październik 2013
Jędrzej Stefan Oksza-Płaczkowski: intencje

Z ogromną żarliwością codziennie składam Intencje w Kaplicy Wieczystej Adoracji całym sercem w BOGU


wtorek, 23, lipiec 2013
mila: lubię

lubię tam chodzić, zwłaszcza do Kaplicy. Jestem w niej codziennie. W tej ciszy i skupieniu odczuwam coraz większą ulgę. Pomaga....


czwartek, 18, lipiec 2013
Krystyna: prośba

Święty Judo Tadeuszu proszę Ciebie o powrót syna Marka na łono Rodziny , wnuka Krystiana i Synowej Zdzisławy matka i siostra


czwartek, 11, lipiec 2013
Liliana: pozdrowienia

Pozdrawiam Księdza Proboszcza


poniedziałek, 17, czerwiec 2013
Karolina: prośba

Bardzo proszę o to aby moja rodzina znowu była razem a mój mąż zrozumiał, że jesteśmy dla niego najważniejsi


poniedziałek, 17, czerwiec 2013
Rafał: fara

Fara to wielka duma dla Poznania i tym samym dla Polski. Piękno pod każdym względem.  Dbajmy o nią w modlitwie i we wsparciu finansowym według własnych możliwości:)


środa, 27, marzec 2013
administrator: koncerty

Szanowny Słuchaczu oraz inni Słuchacze koncertów farnych.
Organizujemy bardzo wiele koncertów w Farze i większość z nich przypada w okresie, w którym klimat jest sprzyjający. Gorzej jest w czasie zimnych miesięcy. Wtedy mamy dwie możliwości: albo instrument zamilknie, albo będzie grał tak, jak na to pozwalają warunki.  Czas zimy, a szczególnie wszystkie momenty, gdy zmienia się aura (nagły skok temperaturowy, zmiana wilgotności itp.) jest bardzo niekorzystny dla instrumentu, który jest w pełni wykonany z naturalnych materiałów - drewno, skóra - reagujących na zmianę warunków. Przypomnę - w Farze są obecnie 2 stopnie! Parafia stara się utrzymać instrument: organista na bieżąco dokonuje możliwych do przeprowadzenia zimą napraw, stroi go, przegląda. Nie zmienia to jednak faktu, że zimą zawsze użytkowanie go będzie utrudnione.


środa, 27, marzec 2013
Słuchacz: koncert

Dwa tygodnie temu byłem na koncercie organowym w Farze, grała p. Katarzyna Brzozowska, może inaczej próbowała zagrać koncert na niesprawnym instrumencie. Choc zagrała tylko dwa utwory, to były one pięknie wykonane. Ale moje pytanie do organizatora: jak można zapraszać artystów/muzyków do grania koncertów podczas gdy organy są niesprawne. Widocznie organizator tych koncertów nie ma nic wspólnego z muzyką(chyba tylko tyle że jej słucha), lepiej niech się zajmie tym na czym się zna, bo zapraszanie Muzyków do grania na takim instrumencie uwłacza tylko ich godności!!!


środa, 27, marzec 2013
Powered by Phoca Guestbook