1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu uwielbiamy Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Pana Wieków, w Jego świętych, którzy przeszli przez życie wierni Jemu i Jego Prawu. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. W Uroczystość Wszystkich Świętych nabożeństwa za zmarłych odbędą się na wszystkich poznańskich cmentarzach o godz. 15.00. Nasza parafia prowadzi nabożeństwo na cmentarzu Zasłużonych Wielkopolan.

2. Jutro Dzień Zaduszny – wspominamy wszystkich naszych drogich zmarłych i polecamy ich w modlitwach Bożemu Miłosierdziu. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy za parafian zmarłych w minionym roku, tzn. od listopada ubiegłego roku. Na tę Mszę św. zapraszamy rodziny zmarłych, a także sąsiadów i znajomych. Dodatkowo Msza św. będzie odprawiona o godz. 17.00 w intencji wszystkich zmarłych spoczywających w podziemiach Fary. Do podziemi będzie można wejść od godz. 16.30.

3. Już dzisiaj zapraszamy na „Zaduszki Jazzowe” – modlitwę za zmarłych muzyków, które odbędą się we wtorek 7 listopada o godz. 18.00.

4. Zostały wyłożone kartki na „wymienianki”. Można je składać w skarbonie przy ołtarzu Matki Bożej, zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny dla zmarłych. Zachęcamy do tej szczególnej modlitwy.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Godzina Święta z nabożeństwem różańcowym w czwartek o godz. 18.15.
Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 8.00.
Spowiedź św. dla dzieci w piątek od godz. 17.00 i Komunia św. o godz. 17.30.
Młodzież przychodzi do spowiedzi św. o godz. 18.30 i na Mszę św. o godz. 19.00.
W sobotę po Mszy św. o 8.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
W tym tygodniu udajemy się do naszych chorych.

7. Katechezy dla narzeczonych rozpoczynają się w sobotę o godz. 11.00 w sali nad Cafe Misja.

8. Zwyczajem minionych lat poznańska „Caritas” będzie rozprowadzać rogale świętomarcińskie przygotowane przez poznańskich cukierników. Za uzyskane ofiary zostanie zorganizowana pomoc żywnościowa dla osób wymagających wsparcia. Pieniądze zostaną przekazane również do jadłodajni „Caritas” na organizację Wieczerzy Wigilijnej dla osób bezdomnych i potrzebujących. Rogale będą rozprowadzane w przyszłą sobotę i niedzielę 5 listopada po każdej Mszy św.

9. Po Mszy św. można w zakrystii zamówić intencje mszalne na najbliższy czas.

Napisz do nas!

Jeśli masz pytanie, postaramy się odpowiedzieć możliwie szybko.