1. Kalendarz liturgiczny:
poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny;
środa – św. Rafała Kalinowskiego;
czwartek – Ofiarowanie NMP;
piątek – św. Cecylii;
niedziela - Chrystusa Króla - nasze siostry Misjonarki mają swoje święto patronalne, pamiętajmy o nich w modlitwie.

2.  W sobotę 23. listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.45 przy
 relikwiach św. O. Pio.

3. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Przyjdź i posłuchaj doświadczenia wiary. Zachęcamy, aby zaprosić również osoby z rodziny, które przestały przychodzić na Mszę św. Te katechezy naprawdę mogą im i nam pomóc w wierze. Katechezy są głoszone w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK o godz. 19.45 w salce nad Cafe Misja.

4.  Zapraszamy na weekendowe rekolekcje biblijne do Obry 22-24 listopada
 2019 r. Informacje w zakrystii.

5. Zapraszamy do udziału w sobotnich koncertach organowych w naszej
 Farze o godz. 12.15.

6. Po Mszy św. w zakrystii można zamówić intencje mszalne na najbliższy czas.

7. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na potrzeby parafialnej Caritas. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

8. Zachęcamy do nabycia i lektury „Przewodnika Katolickiego”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Idziemy”.

Intencje Mszalne

XXXIII

Niedziela Zwykła

17.11.2019

6.00

W pewnej intencji

9.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące i o miłosierdzie Boże dla Piotra i Tomasza oraz jego rodziny

11.00

+ Władysława, Leon, Stanisław i zmarli z rodziny

11.00

+ Feliks, Ludwina i Elżbieta

12.30

Zmarli z rodzin:  Marchwiak, Plewa, Urbaniak

+ Maria, Stanisław Szkudlarek

12.30

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Elżbiety z okazji urodzin

12.30

Teresa i Stanisław – 60 rocznica Sakramentu Małżeństwa

Maria i Maciej – 30 rocznica Sakramentu Małżeństwa

17.00

+ Stanisław Miszczuk - gregorianka

19.00

+ Kazimiera Gryś –  od Krystyny i Krzysztofa Wojciechowskich z rodziną

Poniedziałek

18.11.2019

6.00

+ Mirosława Szymańska

8.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące i o miłosierdzie Boże dla Piotra i Tomasza oraz jego rodziny

12.30

+ Stanisław Miszczuk - gregorianka

12.30

+ Jadwiga Zdunek

19.00

+ Klara Adamska

19.00

O zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Iwony i jej dziecka

Wtorek

19.11.2019

6.00

+ Bolesław Bajwolski

8.00

+ Stanisław Miszczuk - gregorianka

12.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące i o miłosierdzie Boże dla Piotra i Tomasza oraz jego rodziny

12.30

O zdrowie i potrzebne łaski dla Heleny

19.00

O zdrowie i potrzebne łaski dla Anity

19.00

+ Lucyna Mienszak – 9 rocznica śmierci

Środa

20.11.2019

6.00

+ Czesława i Józef Ławniczakowie

8.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące i o miłosierdzie Boże dla Piotra i Tomasza oraz jego rodziny

12.30

+ Stanisław Miszczuk - gregorianka

12.30

+ Wojciech, Helena, Witold i Wanda Polewicz

19.00

O łaskę zdrowia i właściwą diagnozę lekarską dla Reginy

Czwartek

21.11.2019

6.00

+ Maria i Andrzej Stempakowie

8.00

W pewnej intencji

12.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące i o miłosierdzie Boże dla Piotra i Tomasza oraz jego rodziny

12.30

+ Zofia, Teodor, Ryszard Żak

19.00

+ Maria i jej rodzice

19.00

+ Stanisław Miszczuk - gregorianka

Piątek

22.11.2019

6.00

W pewnej intencji

8.00

+ Stanisław Miszczuk - gregorianka

8.00

+ Ryszard Rusek – 1 rocznica śmieci

12.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące i o miłosierdzie Boże dla Piotra i Tomasza oraz jego rodziny

  12.30

+ Czesław, Ewa, Władysław

  19.00

+ Stanisław Młynarz

19.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota

23.11.2019

6.00

W pewnej intencji

8.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące i o miłosierdzie Boże dla Piotra i Tomasza oraz jego rodziny

12.45

+ Stanisław Miszczuk - gregorianka

12.45

+ Zbigniew Kozłowski – 7 rocznica śmierci oraz za rodziny emigrantów zmarłych w Kanadzie, Anglii i Australii

19.00

+ Zenon Dziekański – 20 rocznica śmierci   

+ żona Genowefa

19.00

Zmarli z rodzin Bogajczyk i Kamińskich

XXXIV

Niedziela Zwykła

24.11.2019

6.00

Za Parafian

9.00

Za Wspólnotę Żywego Różańca – o potrzebne łaski dla żyjących i o radość wieczną dla zmarłych

11.00

Siostry Misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej - tytularne święto Zgromadzenia

12.30

+ Alicja Szkudlarek–Schulz – 1 rocznica śmierci

12.30

Cech cukierników i piekarzy –

patroni – św. Anna – św. Marcin

12.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące i o miłosierdzie Boże dla Piotra i Tomasza oraz jego rodziny

17.00

+ Stanisław Miszczuk – gregorianka

17.00

+ Halina i Bogdan Komorowscy

19.00

+ Felicja Jaworska – 21 rocznica śmierci

+ Krzysztof

19.00

+ Piotr Polowczyk – 21 rocznica śmierci
+ Krzysztof Polowczyk
+ Dariusz Polowczyk