Plan dyżurów w konfesjonale w FARZE POZNAŃSKIEJ - rok 2019

Konfesjonał I Godzina

W. PONIEDZIAŁEK

15.04

W. WTOREK

16.04

W. ŚRODA

17.04

W. CZWARTEK

18.04

W. PIĄTEK

19.04

W. SOBOTA

20.04

6.30-8.00

Ks. Hadryś

Ks. Wygralak

Ks. Hadryś

Ks. Hadryś

Ks. Hadryś

Ks. Hadryś

8.00-10.00

par. św. Marcina

Ks. Kompf

Ks. Cynka

Ks. Cynka

Ks. Ostański

Ks. Ostański

10.00 – 12.00

Ks.Zmartwychwstańcy

Ks. Grześkowiak

Ks. Piotrowski

Ks. Kompf

Ks. Hadryś

Ks. Woźniak

12.00 – 14.00

Ks. Wróbel

Ks. Cynka

Ks. Molewski

Ks. Baraniak

Ks. Pallotyni

Ks. Sujkowski

14.00 – 16.00

Ks. Grześkowiak

Ks. Mazur

Ks. O’Dogherty

Ks. Wygralak

Ks. Hadryś

Ks. Cynka

16.00 – 18.00

Ks. Maćkowiak

Ks. Ostański

Ks. Cynka

Ks. Cynka

Ks. Cynka

Ks. Sujkowski

18.00 – 19.30

Ks. Cynka

Ks. Sujkowski

Ks. Sujkowski

X

X

X

Konfesjonał II Godzina

W. PONIEDZIAŁEK

W. WTOREK

W. ŚRODA

W. CZWARTEK

W. PIĄTEK

W. SOBOTA

6.30-8.00

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

8.00-10.00

Ks. Ostański

Ks. Pawłowski

Ks. Ostański

Ks. Sujkowski

Ks. Sujkowski

Ks. Cynka

10.00 – 12.00

Ks. Sujkowski

Ks. Morasz

Ks. Herkt

O. Oblaci

Ks. Mikołajczak

Ks. Mikołajczak

12.00 – 14.00

Ks. Cynka

Ks. Sujkowski

Ks. Bendowski

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

14.00 – 16.00

Ks. Paszkiewicz

Ks. Paszkiewicz

Ks. Proboszcz

Ks. Kulka

Ks. Wygralak

Ks. Kulka

16.00 – 18.00

Ks. Proboszcz

Ks. Cynka

Ks. Szpet

Ks. Ostański

Ks. Sujkowski

Ks. Proboszcz

18.00 – 19.30

Ks. Sujkowski

Ks. Proboszcz

 

X

X

X

Konfesjonał III Godzina

W. PONIEDZIAŁEK

W. WTOREK

W. ŚRODA

W. CZWARTEK

W. PIĄTEK

W. SOBOTA

6.30-8.00

 

 

 

 

Ks. Stułkowski

Ks. Stułkowski

8.00-10.00

 

Ks. Paszkiewicz

Ks. Sujkowski

 

Ks. Cynka

 

10.00 – 12.00

Ks. Paszkiewicz

Ks. Walewicz

Ks. Grzelak

 

Ks. Poniży

 

12.00 – 14.00

Ks. Sikora

 

 

 

Ks. Piotrowski

 

14.00 – 16.00

 

 

 

Ks. Sujkowski

 

 

16.00 – 18.00

 

 

 

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

 

18.00 – 19.30

 

Ks. Szpet

 

X

X

X

Konfesjonał IV Godzina

W. PONIEDZIAŁEK

W. WTOREK

W. ŚRODA

W. CZWARTEK

W. PIĄTEK

W. SOBOTA

6.30-8.00

 

 

 

 

 

 

8.00-10.00

O. Jezuici

 

 

 

 

 

10.00 – 12.00

O. Jezuici

Ks. Szafraniak

Ks. Kostrzewa

 

Ks. Wojtaszek

 

12.00 – 14.00

 

 

 

 

 

 

14.00 – 16.00

 

 

Ks. Kostrzewa

 

 

 

16.00 – 18.00

 

 

 

 

 

 

18.00 – 19.30

 

 

 

X

X

X

Konfesjonał V Godzina

W. PONIEDZIAŁEK

W. WTOREK

W. ŚRODA

W. CZWARTEK

W. PIĄTEK

W. SOBOTA

6.30-8.00

 

 

 

 

 

 

8.00-10.00

 

 

 

 

 

 

10.00 – 12.00

 

Ks. Kweiser

Ks. Szymczak

 

Ks. Słowiński

 

12.00 – 14.00

 

 

 

 

 

 

14.00 – 16.00

 

 

 

 

 

 

16.00 – 18.00

 

 

 

 

 

 

18.00 – 19.30

 

 

 

X

X

X

Konfesjonał VI Godzina

W. PONIEDZIAŁEK

W. WTOREK

W. ŚRODA

W. CZWARTEK

W. PIĄTEK

W. SOBOTA

6.30-8.00

 

 

 

 

 

 

8.00-10.00

 

 

 

 

 

 

10.00 – 12.00

 

Ks. Szremski

 

 

Ks. Łukasik

 

12.00 – 14.00

 

 

 

 

 

 

14.00 – 16.00

 

 

 

 

 

 

16.00 – 18.00

 

 

 

 

 

 

18.00 – 19.30

 

 

 

X

X

X

 

 

Napisz do nas!

Jeśli masz pytanie, postaramy się odpowiedzieć możliwie szybko.