Winnica Racheli 2019 20Reklolekcje weekendowe dla wszystkich, którzy bezpośrednio lub pośrednio uczestniczyli w jednej lub wielu aborcjach i odczuwają tego duchowe i emocjonalne konsekwencje.

Facebook: https://www.facebook.com/Winnica.Racheli.Wielkopolska/

20191029 Plakat katechezySerdecznie zapraszamy na katechezy - szczegóły na plakacie.

20190929 OdpustSerdecznie zapraszamy na Odpust Matki Bożej Nieustającej Pomocy 6-13 października 2019

marsz dla zycia poznan 2019Archidiecezjalny Marsz dla Życia przejdzie ulicami Poznania w niedzielę, 15 września. W tym roku towarzyszyć mu będzie hasło „Jestem tu!”. Specjalnie pozdrowienie dla uczestników i organizatorów skierował Papież Franciszek.

Tegoroczny Marsz dla Życia poprzedzi festyn rodzinny na pl. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na dzieci od godz. 14:30 czekać będą zabawy i atrakcje. Na scenie wystąpi zespół dziecięco-młodzieżowy z poznańskiej Woli. Swój finał będzie miała też 7. edycja akcji Pieluszka dla Maluszka – zbiórki charytatywnej, dzięki której udało się w ubiegłych latach zebrać i przekazać potrzebującym rodzinom ponad 150 tys. pieluch i pieluchomajtek.

O godz. 15:30 organizatorzy odczytają przesłanie tegorocznego Marszu. Pochód przejdzie al. Niepodległości, ul. Solną, Małe Garbary i Estkowskiego w kierunku Katedry Poznańskiej, gdzie na zakończenie zostanie odprawiona Msza św.
Zachęcamy do promowania wydarzenia wśród znajomych. Pokażmy, że rodzina i życie każdego z nas to dla nas wartości fundamentalne!

Organizacja Marszu dla Życia, nagłośnienia i akcji edukacyjnych wymaga sporych nakładów, również materialnych. Zapraszamy wszystkich – na ostatniej prostej przygotowań – do włączenia się i współtworzenia prawdziwego święta życia w Poznaniu! Zbiórka online dostępna jest na stronie www.fanimani.pl/zbiorka/marsz-dla-zycia-2019/ . Liczymy na Wasze wsparcie!

Więcej informacji o inicjatywie na stronie www.marszdlazycia.pl .

2019 07 21 16 06 29 Wykład 03.08. Fara Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "W sztuce nie ma przypadków" - sobota, 3 sierpnia, godzina 13 w salce nad Cafe Misja